Satışlarımız

 

Tire Belgin-Atilla Çallıoğlu Fen Lisesinde Matematik öğretmeni olan, Sn.Veli Aktaş ve eşi Sn.Nihal Aktaş hocalarımıza, yeni dairelerinde ömür boyu mutlu ve huzurlu yaşamaları dileğimizle.

 

Ankara Bölge İdare Mahkemesinde Yazı işleri müdürü olan, Sn.Ufuk Yılmaz bey'e,yeni dairelerinde ömür boyu mutlu ve huzurlu yaşamaları dileğimizle.

 

Tire-Cerikuzu köyünden incir tüccarı Sn.Müjdat bey'e,yeni dairelerinde ömür boyu mutlu ve huzurlu yaşamaları dileğimizle.

Tire Endüstri Meslek Lisesi Müdürümüz,Sn.Hüseyin Çamlıca hocamıza yeni dairelerinde ömür boyu mutlu ve huzurlu yaşamaları dileğimizle.

Tire Belgin-Atilla Çallıoğlu Fen Lisesinde Kimya öğretmeni olan Sn.Reşit Bayık ve eşi Sn.Türkan Bayık hocalarımıza, yeni dairelerinde ömür boyu mutlu huzurlu yaşamaları dileğimizle.

Ülker-Resport Catering A.Ş.firmasında EGE BÖLGE MÜDÜRÜ olarak çalışan Sn.Sezai Özcan bey'e,yeni dairelerinde ömür boyu mutlu ve huzurlu yaşamaları dileğimizle.

Tire Belgin-Atilla Çallıoğlu Fen Lisesinde Matematik öğretmeni olan Sn.Mustafa Karababa ve eşi Sn.İlknur Karababa hocalarımıza,yeni dairelerinde ömür boyu mutlu huzurlu yaşamaları dileğimizle.

İstanbul VİZYON Tekstil Ltd.Şti. firma sahibi Sn.Mert Gülaçtı bey'e ve eşi Doktor Sn.Gülnar Gülaçtı hanımefendiye,yeni dairelerinde mutlu ve huzurlu yaşamaları dileğimizle..

Tire Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde öğretmen olan Sn. Recep Gürse ve değerli eşi Sn. Fatma Gürses'e firmamızdan almış oldukları yeni dairelerinin tapusunu vermiş bulunmaktayız.Ömür boyu mutlu,huzurlu yaşamaları dileğimizle.

SHELL TÜRKİYE/İSTANBUL firmasının TÜRKİYE SATIŞLAR DİREKTÖR'ü olan Sn.İrem YÜZEÇ KAYA hanımefendi ve eşi Coşku KAYA Beyefendiye,almış olduğu dairelerinde ömür boyu mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmeleri dileğimizle.

Bayındır-Zeytinova Belediyesinden hayvan tüccarı ve Adli Bilirkişi Sn.Birol Kirazlar bey'e,yeni dairelerinde ömür boyu mutlu ve huzurlu yaşamaları dileğimizle.

İzmir-Pancar PÜTAŞ Tekstil A.Ş firma sahibi Sn.Ayhan Yıldırım bey'e ve kızı Aleyna Yıldırım hanımefendiye,yeni dairelerinde mutlu ve huzurlu yaşamaları dileğimizle..